MARCELO DANUBIO ZALAYETA KULÜBÜMÜZDE
25.08.2010

Kulübümüz S.S.C. Napoli takımında forma giyen 32 yaşındaki forvet oyuncusu MARCELO DANUBIO ZALAYETA ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

 

Asbaşkanımız Sayın Şaban Miraboğlu, göreve gelmelerinin üzerinden 6 yıl geçtiğini, bu sürede takımın 45 yıllık tarihinde görülmemiş başarılara imza attığını belirterek, şöyle konuştu: Çıtanın yükseltilmesi için şehrin desteği önemli. Bursapor'un şampiyon olması Anadolu takımlarını da hedef yükseltmeye zorladı. Bursaspor gibi şampiyon olabilmemiz için Bursa şehri gibi desteğe ihtiyacımız var. Taraftarımızın tüm maçlarda tribünleri doldurmasını bekliyoruz. Çok kaliteli futbolcuların alındığını belirterek uyum seyirleri geçtikten sonra çok büyük başarılara imza atacağımızı Zalayetanin bu transferlerin başında geldiğini kendisinden çok ümitli olduklarını söyledi." Genel Menajerimiz Sayın Süleyman Hurma ise yaptığı konuşmada,  Kayserispor tarihinde ve Türk futbol tarihinde önemli bir ismi Türkiye'ye getirdiklerini söyleyerek, Zalayeta ile yapılan anlaşmanın önemli olduğunu anlattı.  Bu futbolcunun takıma önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Böyle bir futbolcunun takıma transferinin kulübümüz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

Kayserispor'un yeni futbolcusu Zalayeta şunları söyledi: "Türkiye'ye geldiğim için çok mutluyum. Canla başla mücadele edip başarılı olacağım. Uzun yıllar İtalya'da futbol oynadım. Artık değişikliğe ihtiyacım vardı. Kayserispor'dan gelen cazip teklifi değerlendirdim. Kayserispor bu sezon şampiyonlar ligi için mücadele edecek ben de buna katkı sağlayacağım"


Kayserisporumuza ve yeni oyuncumuza hayırlı olmasını diliyoruz.

   
New Page 1
 


www.kayserispor.org.tr | Kayserispor Kulübü Resmi İnternet Sitesi
Resmi sitemizde bulunan yazı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz